Každodenní plavby po Vltavě - pro veřejnost i soukromé akce

Proč lodě od nás?
  • mnohaleté zkušenosti
  • vstřícné jednání
  • zkušená posádka
Pro rezervaci volejte: 778 280 280

Pronájem lodi Praha

Znáte každé zákoutí Prahy a máte pocit, že vás už nic nemůže překvapit? Hledáte zážitky, které budou úplně jiné než jaké jste doposud poznali? Nejlepším nápadem, jak skloubit zábavu s nepoznaným je pronajmout si vyhlídkovou loď. Zažijete spoustu zábavy v naprostém soukromí na klidných vlnách Vltavy.

Ať si svou plavbu vyberete pro večírek, svatbu nebo třeba jen večeři na lodi, buďte si jistí, že čas strávený na parníku bude tou nejlepší investicí do vaší zábavy. V komfortním prostředí lodi vás čeká široký výběr kvalitního jídla i pití, servírovaného formou švédských stolů. K dispozici je také lodní bar. Zábavný program zařídíme podle vašeho přání. Můžete objednat živou hudbu, ohňostroj nebo třeba vystoupení kouzelníka.

Disponujeme větším počtem motorových menších a středních motorových lodí až po velké parníky, na jejichž palubě si kromě netradičního veselí užijete prohlídku těch nejkrásnějších pražských míst a zákoutí jako např. Hradčany, Národní divadlo nebo třeba Vyšehrad. Naše přístaviště naleznete přímo v centru Prahy nedaleko parkoviště a kavárny. Co víc si přát? Přijďte a užijte si zábavné chvíle na Vltavě, jste srdečně vítáni.

Parníky v Praze - program připravíme:

 

Fotky populárních parníčků a parníků

 
 

| Mapa webu | Webdesign · 2020 · WebPrezent