Každodenní plavby po Vltavě - pro veřejnost i soukromé akce

Proč lodě od nás?
  • mnohaleté zkušenosti
  • vstřícné jednání
  • zkušená posádka
Pro rezervaci volejte: 778 280 280

Svatba na lodi v Praze

Rozhodli jste se zapečetit svůj vztah sňatkem? Toužíte říct své „ANO“ na skutečně romantickém místě? Co takhle vplout do vod manželství na pohádkově krásné lodi? Pokud vás tato představa zaujala, připravíme váš svatební den na jedné z našich lodí přesně podle vašich přání. Vy si jen budete užívat své svatební veselí, nikým nerušeni, na těch nejpoetičtějších místech Prahy.

Záleží nám na tom, aby byl váš sňatek na naší lodi tím nejkrásnějším zážitkem. Zajistíme vám romantickou výzdobu, fotografa, reprodukovanou či živou hudbu a v neposlední řadě kvalitní raut, plný výtečného jídla a pití. Pro umocnění romantické atmosféry si také užijete pohled na nejkrásnější pražské památky. Budete proplouvat kouzelnými místy kolem pražské Kampy, Rudolfina nebo Vyšehradu.

Ať budete mít veselku se spoustou hostů nebo třeba jen komorní obřad, nevadí. Vybereme pro vás ideální loď, která bude odpovídat počtu hostů a typu zábavy. Jsme si jistí, že si oslavu vstupu do nového života náležitě vychutnáte a budete se k nám vracet třeba na vyhlídkové jízdy Prahou nebo oslavíte své výročí svatby chutnou večeří na lodi.

 
 
 

| Mapa webu | Webdesign · 2020 · WebPrezent